št 27. 6.

|

Aegon aréna

LP | Bratislava

Charizmatická americká spevačka LP vystúpi 27. júna prvýkrát v Bratislave. Predstaví naživo svoj nový album Heart To Mouth, ktorý vyšiel minulý rok v decembri.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
LP | Bratislava

Čas a miesto

27. 6. 2019, 19:00 – 23:00

Aegon aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava-Nové Mesto, Slovensko

O udalosti

LP si získala fanúšikov po celom svete nielen svojim výrazným a nezameniteľným hlasom a hitom Lost On You, ale tiež strhujúcimi koncertami, vrelosťou a otvorenosťou s ktorou komunikuje s divákmi.

LP sa najviac presadila nahrávkou Lost On You v roku 2017, keď rovnakým hitom prekonal 500 miliónov prehratí a dosiahla na platinové ocenenie v Rusku, Poľsku, Grécku, Švajčiarsku, Taliansku, Francúzku a v ďaľších krajinách. Viac ako 280 miliónov zhliadnutí dosiahol videoklipy Lost On You, Muddy Waters a When We’re High, zatiaľ čo média ako: Billboard, Paper, Out Magazine, V Magazine, Interview, British Vogue a dalšie písali na jej nahrávku samé chvály. Vystúpila na mnohých festivaloch i v nejsledovanejších televíznych programoch ako The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, The Late Late Show with James Corden, alebo: Later... with Jools Holland.

Zľavy: imobilný v hodnote 12€ / doprovod platí plnu sumu

Zdieľaj túto udalosť

viac o ochrane osobných údajov tu