so 15. 12.

|

Incheba Expo Bratislava

Piotr RUBIK - Moja história

Jedinečný koncert najväčších hitov Piotra Rubika.

Registration is Closed
See other events
Piotr RUBIK - Moja história

Čas a miesto

15. 12. 2018, 19:00

Incheba Expo Bratislava, Incheba Expo Bratislava, 851 01 Petržalka, Slovakia

O udalosti

Nenechajte si ujsť jedinečné hudobné stretnutie s Piotrom Rubikom. „Moja história“ je koncertom najväčších hitov ako Straznik raju, Most dwojga serc, Sweat Sie nie konczy, Niech mow, Psalm dla ciebie, Psalm kochania, Milosc to slowa dwa a mnohé ďalšie. Obľúbené piesne zaznejú v sprievode vynikajúcich sólistov, ktorí spolu s obľúbeným poľským skladateľom, dirigentom a dokonca už aj spevákom Piotrom Rubikom a jeho hudobnou skupinou predstavia ich úplne nové a niekedy neočakávané interpretácie. Spolu s Piotrom Rubikom sa predstavia Agnieszka Przekupień, Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz, Michał Gasz, ako aj ďalší vynikajúci hudobníci.

Súčasťou predstavenia bude tiež hovorené slovo a v sprievode klavíra Piotr Rubik prerozpráva zaujímavé a pútavé príbehy súvisiace s jednotlivými piesňami.

Rubikova „Moja história“ zožala úspech nielen v Poľsku a iných krajinách starého kontinentu, ale aj v zámorí u divákov USA a Kanady. V najkrajšom období roka príde aj na Slovensko, kde sa 15.decembra 2018 predstaví v Bratislavskej Inecheba Expo Aréne.

Zdieľaj túto udalosť

viac o ochrane osobných údajov tu