top of page

pia 02. 06. 2023 | NTC Aréna Bratislava

ZAZ | Bratislava

Speváčka ZAZ vystúpi v Bratislavskom NTC vrámci svetovej Organique Tour. Tešiť sa môžete na energickú show, ktorá prináša radosť, humor a pripomína, že so ZAZ by sme mali vidieť svet cez ružové okuliare. 

Čas a miesto

 

02. 06. 2023, 20:00

Príkopova 6, Bratislava, Slovensko (NTC Aréna Bratislava)

O udalosti

 

Isabelle Geffroy, ktorú celý svet pozná pod umeleckým menom ZAZ príde do Bratislavy osobne predstaviť svoj ostatný album ISA v rámci svetovej Organique Tour. Slovenských fanúšikov poteší 2.júna 2023 v bratislavskej NTC Aréne.

 

Prvé štyri albumy speváčky ZAZ priniesli tri svetové turné a tak nastal čas aby si vydýchla. Síce nanútená, ale na druhej strane vítaná samota jarného lockdownu 2020 priniesla album maľovaný úprimnými emóciami ako séria obrázkov. Na svojom piatom albume ZAZ spolupracovala s holandským producentom REYN (Vanessa Paradis, Gaëtan Roussel), s ktorým si dala na čas, aby naniesli konkrétnu farbu každej skladbe na albume hlasom, ktorý netreba predstavovať. Ako živý tak aj dojímavý a vždy v správnej tónine. Texty, ktoré hovoria priamo, sú zároveň osobné aj intímne pre túto uznávanú umelkyňu. 

viac o ochrane osobných údajov tu

1200x1200 ZAZ.jpg
bottom of page